Artikkelarkiv
24.11.2016 09:29
Gladur inviterer til klubbkveld onsdag 7. desember i klubbhuset på Gladurbanen i Søgne Kl 1800.
Vi får besøk av Anne Lene Øysæd.
Anne Lene holder ridekurs innen dressur, Islandshest og bakkearbeid, i tillegg til teorikurs, temakvelder og clinics. Hennes favorittområder er smidighet og løsgjorthet,...
—————
24.11.2016 08:25
Gladurs vintercup 2017
Gladur inviterer til vintercup i hallen på KVS i Lyngdal.
Stevnestart søndag 5.mars kl.10.00
Innsjekk fra kl.09.00
Med forbehold om endring etter antall påmeldinge
—————
23.09.2016 23:27
Resultatliste km 2016.pdf (159358)
—————
23.09.2016 23:19
www.sporti.dk/club.php?id=108
—————
01.11.2015 20:04
Neste stevnet er Vintercup nr 2, som arrangerers i KVS hallen i Lyngdal 07.feb.2016.
Meld deg på allerede nå! Påmelding her
—————
13.11.2014 11:01
PROGRAM OG STARTLISTER FOR VINTERCUP 16 NOV 2014
11.00 T7 Ung/Sen
11.25 T7 Junior
11.35 T8 Barn
11.40 T8 Rekrutt
11.45 T3 Ung/Senior
12.10 V5 Junior
12.25 V5 Ung/Senior
13.15 V5 Barn
13.25 V5 Rekrutt
13.35 V2 Ung/Senior
14.10 Pause
14.50 B-finale T7 Ung/Senior
15.05 A-finale T7 Junior
15.25...
—————
17.10.2014 11:20
Ridetider for ridetimer med Thomas onsdag 22.oktober:
16.00 Silje Von Hafenbradl
16.45 Kristine Langenes (Silje tar denne timen, kristine 2* 19.nov)
17.30 Lillian Kvalen
18.15 Stefán Steinþórsson
19.00 Mona Nygaard Birkenes
19.45 Amalie Serine Røysland
20.30 Guro...
—————
17.10.2014 11:05
VELKOMMEN TIL DAGSSAMLING FOR BARN (5-12 ÅR) LØRDAG 8 NOVEMBER
Dagssamlingen begynner kl 10.00 og blir på Skagestad Gård hos Kaia Valand Hjorteland på Valand i Mandal.
Du må ha med egen hest/ponni (trenger ikke være islandshest) ,være mellom 5 og 12 år og ha med en foresatt som hjelper/leier.
Det...
—————
15.09.2014 21:43
T3 Tølt - Uttagning
Revidert resultatliste [14-9-2014 16:09]
Uttagning: Sportsklasse...
—————
12.09.2014 17:34
PROGRAM OG STARTLISTER
FOR GLADURSTEVNE 2014
Lørdag
10.00 T3
10.30 T2
10.40 T7
11.00 T7 Barn
11.10 Pause m/barneridning
12.00 P2 Pass
12.15 V2
12.45 V5
13.15 V5 Barn
13.25 F1
Søndag
11.00 T3 finale
11.30 T7 finale
12.00 T7 barn finale
12.15 Pause...
—————